Ładowanie
  • Email: kontakt@juby-truck.pl
  • Tel: 510095664, 500393637

Sklep nie odpowiada za system pracy firmy kurierskiej w zakresie ustalania godziny doręczenia oraz kontaktu telefonicznego ze strony kuriera przed doręczeniem przesyłki. Wysłanie zamówienia zostanie przez nas potwierdzone e-mailem, w którym będzie podany nr przesyłki oraz dane kontaktowe do firmy kurierskiej. W celu ustalenia godziny doręczenia prosimy kontaktować się z właściwym dla miejsca doręczenia oddziałem wybranej firmy kurierskiej. Jeżeli większą część dnia spędzasz w pracy, to proponujemy złożenie zamówienia na adres firmowy.

 

W chwili odbioru towaru Klient zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności w obecności osoby dostarczającej towar.

 

W przypadku uszkodzenia towaru lub braku wskazanego w zamówieniu produktu należy w obecności Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny zawierający opis uszkodzenia (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier). Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru. W przypadku odbioru osobistego Klient również jest zobowiązany do sprawdzenia towaru będącego przedmiotem przeprowadzonej transakcji.

UWAGA ! Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku przesyłek o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku.

 

Cennik przesyłek krajowych DPD Polska

Cennik krajowy DPD Pickup

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Koszty wysyłki zostaną automatycznie wyliczone w momencie składania zamówienia i są uzależnione od rodzaju dostawy, oraz formy płatności.